Michael


Michael Kors Lauryn MK3900

Michael Kors Lauryn MK3900

👌 Krásné hodinky nesmí chybět jako doplněk outfitu žádné stylové dámy. Na obrázku vidíte pěkný model hodinek výrobce Michael Kors s kódem MK3900 . Módní stříbrná, se kterou je zdobené pouzdro těchto hodinek, je dotvořená náramkem, kterého barva je tiež stříbrná. Velikost hodinek je 34 x 7 mm a to znamená, že jde o model na každou příležitost. Tento model doporučuje 10 z 10 stylových žen!..


Michael Kors Pyper MK3901

Michael Kors Pyper MK3901

👌 Vkusné hodinky nemůžou chybět v sbírce pravé slečny. Právě se dívate na zajímavý model hodinek od výrobce Michael Kors s produktovým kódem MK3901 . Elegantní stříbrná zdobící pouzdro vzpomínaného modelu je doplněná řemínkem, kterého barva je zlato-stříbrná. Rozměr tohoto modelu je 38x7 mm a to znamená, že jde o model na každou příležitost. Už přemýšlíte, ke kterému outfitu se budou..


Michael Kors Mini Skylar MK6241

Michael Kors Mini Skylar MK6241

👌 Vkusné hodinky by neměly chybět v outfitu žádné trendy slečny. Představujeme Vám tento pohledný model z kolekce od populárního výrobce Michael Kors s kódem MK6241 . Okouzlující šedá, se kterou je zdobené pouzdro tohoto modelu, se pojí náramkem, kterého barva je také šedá. Velikost hodinek je 32 x 10 mm a právě ten z nich dělá ideální hodinky pro každou ženu. I vy už rozmýšlíte, jaký outfit..Michael Kors MK6806

Michael Kors MK6806

👌 Půvabné hodinky nesmí určitě chybět na ruce žádné pravé ženy. Před sebou máte podařený kousek od Michael Kors s modelovým označením MK6806. Nepřehlédnutá vícebarevná ozdobující pouzdro následujícího kousku, je dotvořená řemínkem, kterého barva je růžová. Velikost hodinek je 39 mm, proto tento kousek dokonale doplní každý Váš outfit. Neváhejte, s tímto modelem rozhodně nic..Michael Kors Lexington MK8602

Michael Kors Lexington MK8602

👌 Kvalitní hodinky jsou nepochybně tím nejdůležitějším doplňkem, který nesmí chybět mezi doplňky žádného muže. Nepřehlédnutelné je jistě pouzdro, přičemž jeho barva je při těchto hodinkách stříbrná a materiálem je nerezová ocel. Vašemu zraku by neměl uniknout ani vysokokvalitní řemínek vybraných hodinek – jeho barva je stříbrná a tvoří ho hlavně nerezová ocel. Neváhejte s koupí,..
Michael Kors Whitney MK6686

Michael Kors Whitney MK6686

👌 Elegantní hodinky jsou jednoznačně nezaměnitelným dámským doplňkem a vyobrazený kousek od Michael Kors je toho příkladem. Zobrazené hodinky Michael Kors MK6686 zdobí pěkný ciferník a jsou velké 38 x 7 mm. Barva pouzdra tohoto modelu je stříbrná - růžově zlatá a primárním použitým materiálem na pouzdře je ocel s PVD povlakem. Velmi důležitým komponentem všech hodinek je jistě řemínek. Model..

Michael Kors MK3979

Michael Kors MK3979

👌 Pěkné hodinky nesmí určitě chybět v outfitu stylové dámy. Na obrázku vidíte podařený model z kolekce od populárního výrobce Michael Kors s označením modelu MK3979. Působivá vícebarevná ozdobující pouzdro následujícího kousku, je spojená řemínkem, kterého barva je také vícebarevná. Rozměr tohoto modelu je 33 x 7 mm a právě ten z nich dělá ideální hodinky pro každou ženu. Co víc dodat?..

Michael Kors MK6844

Michael Kors MK6844

👌 Hledáte hodinky, které co nejlépe doladí vaši sbírku doplňků? Hodinky značky Michael Kors s produktovým označením MK6844 jsou právě ty hodinky, které hledáte. Hodinkám dominuje zlatá, kterou doplňuje elegantní náramek, přičemž jeho barva je také zlatá. Rozměr těchto hodinek je 33 x 9 mm a jedná se o model, který se stane vašim oblíbeným doplňkem. Zadívejme se však ještě na zbarvení..
Michael Kors MK6847

Michael Kors MK6847

👌 Pěkné hodinky jsou jistě nezaměnitelným módním doplňkem a tento kousek Michael Kors je toho příkladem. Vámi zvolené hodinky Michael Kors MK6847 zkrášluje zajímavý ciferník a jejich velikost je 38 mm. Barva pouzdra je v rámci tohoto modelu krásná stříbrná, přičemž hlavním materiálem, ze kterého je pouzdro vyrobeno, je nerezová ocel. Nepostradatelným prvkem každých hodinek je bezpochyby..Michael Kors MK6845

Michael Kors MK6845

👌 Vkusné hodinky nemůžou určitě chybět mezi doplňkami pravé slečny. Právě se dívate na krásný kousek dámských hodinek od známé značky Michael Kors, který nese označení MK6845. Působivá růžové zlato, se kterou je zdobené pouzdro vzpomínaného modelu se pojí řemínkem, kterého barva je také růžové zlato. Hodinky jsou vyrobené v rozměru 33 x 9 mm, proto tento kousek dokonale doplní každý..


Alpina AlpinerX Horological Smartwatch Special Edition Michael Goulian AL-283MGY5AQ6

Alpina AlpinerX Horological Smartwatch Special Edition Michael Goulian AL-283MGY5AQ6

👌 Hodinky Alpina AlpinerX Horological Smartwatch Special Edition Michael Goulian AL-283MGY5AQ6 spojují klasický design hodinek s funkcemi chytrých hodinek a tvoří tak spojovací článek mezi modernou a klasikou. Díky svým vlastnostem a vzhledu jsou skvělou volbou jak pro sportovní aktivity, tak i pro každodenní nošení. Tato speciální edice byla vyrobena ve spolupráci s americkým akrobatickým pilotem..


Michael 5 (100%) 32 x hodnotené

Kategorie produktů michael obsahuje 30 záznamů.


Sociální sítě
michael za super ceny
© 2021 Kontakt